Remonty i wykończenie wnętrz Lubin | Legnica

14264191_896229337177408_6644246626065286379_n

Remonty i wykończenie wnętrz Lubin | Legnica

Remontowanie i wykańczanie wnętrz w Lubinie i Legnicy. Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowymi remontami domów, mieszkań, termomodernizacji, obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Obszar naszego działania obejmuje głównie Dolny Śląsk i okolice. Doświadczona kadra pracownicza pozwala nam na rzetelne wykonanie powierzonych zleceń zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i oczekiwaniami klientów.

Remonty i wykończenie wnętrz Lubin | Legnica. Oferujemy wykonanie samej robocizny jak również robocizny z materiałem. Podpisujemy umowy na wykonane prace jak również wystawiamy faktury VAT które gwarantują państwu legalność działania firmy oraz gwarancję na wykonane usługi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestorów do spotkania celem wykonania rzetelnego kosztorysu państwa inwestycji. Każde zakończone zlecenie podsumowujemy dziennikiem wykonanych prac, dokumentacja zdjęciową i pisemna gwarancją wraz z dostępem do polisy ubezpieczeniowej.

W dopowiedzi na nowe technologie, aranżacje i oczekiwania klientów jesteśmy zdeterminowani do podejmowania nowych wyzwań bo paca którą wykonujemy daje nam wiele radości i satysfakcji.